دستور العمل جدید فرقه سبز جهت به تمسخر گرفتن هدفمندی یارانه ها   با توجه به اجرای موفق طرح هدفمندی یارانه ها در کشور برخی از سران فرقه سبز که ......

 با توجه به اجرای موفق طرح هدفمندی یارانه ها در کشور برخی از سران فرقه سبز که از اجرای موفق این طرح توسط دولت به سطوح آمده اند در دستورر العمل جدید شایعه سازی و پیامک های تخریبی را در دستور کار عوامل خود قرار داده اند.
بر همین اساس تعدادی از عوامل اجرایی فرقه سبز که نتوانستند به اهداف اغتشاشگرانه خود در زمان اجرای این طرح دست یابند، به عناوین مختلف با ارسال پیامک هائی با مضمون به تمسخر گرفتن این طرح قصد زیر سوال بردن و بی فایده دانستن طرح را دارند و اخیراً نیز تعداد پیامکهای تخریبی خود را افزایش داده اند. بطوریکه در برخی از موارد از توهین و فحاشی به مسئولین نظام نیز دریغ ننموده اند.
همچنین عناصر محدود فرقه سبز با مطرح کردن کمک ایران به حزب ا... لبنان و فلسطین سعی دارند اینگونه در بین مردم القاء نمایند که مسئولین با تحت فشار قرار دادن مردم میلیاردی به دیگر کشورها کمک می نمایند.
گفتنی است برخی از عناصر فرقه سبز نیز در تماس با برخی از کامیون داران آنها رادعوت به اعتصاب نمودند که این اقدامات فرقه نیز با هوشیاری مردم با شکست همراه شد.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 19 دی 1389    | توسط:    |    |