وقتی مجرم فراری مدعی می شود ! شنیده ها حاکی است که مهدی هاشمی در تماس با داخل از روند محاکمه مدیر مسئول روزنامه ایران ابراز ناراحتی نموده و ......

 

 

شنیده ها حاکی است که مهدی هاشمی در تماس با داخل  از روند محاکمه مدیر مسئول روزنامه ایران ابراز ناراحتی نموده و
احکام تعلیقی در مورد کاوه اشتهاردی را مردود شمرده و از دستگاه قضایی انتقاد نموده  است .
وی اظهار داشته است : اگر دستگاه قضایی جدیت بیشتری از خود نشان می داد وبجای این احکام ، این افراد مجرم را به محرومیتهای اجتماعی محکوم می نمود تاثیر بیشتری بر جای می گذاشت ، این ناز پرورده که بخاطر مشارکت مستقیم در طرح براندازی نظام و اختلاس های سریالی از بیت المال فراری می باشد در این ارتباط خاطر نشان نمود ، این آدم های بداخلاق وتوطئه گر که با آبروی انسانها بازی می کنند مستحق  محرومیت وزندان هستند  ومطمئنا اگر این روند حفظ شود دیگر کسی این جسارت و جرات  را پیدا نخواهد کرد که از رسانه برای تسویه حسابهای سیاسی استفاده نماید و قبل از اثبات جرم ، به مردم اتهام بزند .
ملاحظه : کاوه اشتهاردی مدیر مسئول محترم روزنامه ایران در پی شکایت مهدی هاشمی در حالی که از سوی هیئت منصفه تبرئه شده بود ، توسط قاضی مدیر خراسانی رئیس شعبه 76 دادگستری تهران به شکل عجیب وباورنکردنی محکوم به زندان وشلاق گردید .
گفته می شود خانواده هاشمی رفسنجانی به اتفاق اصحاب فتنه مدتهاست پروژه پرونده سازی و جنجال آفرینی در محاکم قضایی را دنبال می نمایند و متاسفانه دستگاه های ذیربط بدون در نظر گرفتن شرایط سیاسی کشور در این پازل ایفای نقش می کنند .

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 19 دی 1389    | توسط:    |    |